| merlyncatelyn a întrebat:

Inainte imi placea o vedeta eu tot spun ca nu mai imi place dar ceilanti nu inteleg le spun ca vreau sa vorbim ei incep si spun ``despre ce despre [vedeta care imi place]? si ei incep sa vorbesc si nu ma mai baga in seama tot le spun dar nici odata nu ma baga inseama si ma enerveaza atat de tare in car imi vine sa i injur in toate felurile!

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Dar limba romana de ce nu iti place? Nu fi asa dura cu ea.

| liveincolors a răspuns:

Astea sunt copilarii. Nu stiu care e intrebarea, dar mi se pare o prostie sa-i injuri din cauza unei vedete. Cate vedete sunt acum, e imposibil ca tuturor sa le placa aceeasi.

| loredana2012 a răspuns:

Presupun ca e vorba de Miley sau Justin Bieberlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E miley cyrus vedeta aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ar fi justin as intelege si mie imi plc si mai nou toti baietii sunt invidiosi pe el dar nah nu i bag in seama te inteleg intr-un fel