| anonim_4396 a întrebat:

Deci ajutati-ma crying Am in curte o piscina[adancime 2.20 m si latime habar nu am dar e foarte mare asa nu conteaza asta.]Eu cu prietena mea ne-am schimbat in costum de baie sa mergem sa ne balacim. Cand sa intru in piscina pe scara aceea nu stiu cum am facut ca o tineam pe prietena mea de mana, am alunecat pur si simplu pe bara aceea si numai am stiut nimic dupa. A zis prietena mea ca m-am dus la fundul piscinei imediat m-a scos de acolo si m-a pus pe un sezlong, si mi=am revenit dupa 2 minute. Mnetionez ca atunci cand am alunecat i-am dat drumul la mana prietenei mele si a vrut sa ma prinda dar m-am dus imediat la fund. Deci asta se intampla acum 3 ore. Tremur toata si acum. Ce credeti ca s-a intamplat cu mine? :-sscrying

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Te-ai speriat foarte rau (credeau ca o sa te inneci), dar nu-i nimic grav
relaxeazate un pic si dupa aia intra in apa(de data asta ATENTIE cum intri, intra incet )

nu-ti face griji iti vei reveni din sochappy

Distractie:*

8 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Pai ti s-a facut rau, posibil ai lesinat. Doar un medic poate spune ce s-a intamplat. Multumeste-i prietenei tale ca te-a scos din apa. Puteai sa mori.
Si Sam87, jignirile tale nu folosesc nimanui. happy

| anyka18 a răspuns:

Te-ai speriat, altadata ai grija. Pup.

| Anonim_4683 a răspuns:

Cadere de calciu.

| Anonim_4683 a răspuns:

B.RaLuKa, nu s`a inecat... ca daca se ineca nu mai era in viata. poate nu ai baut suficienta apa. bea apa plata cu lamaie.

| Anna_4837 a răspuns:

Ai luat niste guri zdravene de apa...si pe nas.Ai lesinat dar ti-ai revenit mai tarziu

| Byushka a răspuns:

Te"ai inecat. ai avut noroc de prietena tawinking care a fost pe fazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca s-a intamplat ceva ai putea sa mergi la medicul de familie sau sa iei ceva tablete

| Sam87 a răspuns:

Stau si mai uit, cat de proaste sunteti, prea proaste pentru sec asta. du-te naibii la un doctor, ma intrebi pe mine care nu sunt medic sau pe alti.asteapta poate intra un medic...vaca proasta ce esti si ai sa ramai