| Bellany a întrebat:

Deci am 13 ani, sunt fata si imi place enorm de mult sa conduc masina stiu absolut totul despre masini, si am condus jeep-ul familiei singura ( am 7 masini), si un mercedes panorama si mai cateva de viteza
Cu masinile astea nu am voie pana la 18 ani pe sosea ( exista o masina pe motor de motocilecta unde as putea gasi, si pretul

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cred ca te-a adus barza direct pe bancheta masinii! Ar fi fost de preferat sa te aduca direct in banca scolii caci, astfel, era sigur ca invatai sa scrii pana la 13 ani.

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Ai mare dreptate alessiawinkingwinkingwinking