| anonim_4396 a întrebat:

Deci am 16 ani si nu am avut un prieten pana acum mi-e cam naspa sa spun asta (bine ca nu o spun prea des) cand cineva ma intreaba cati prieteni am avut, adica ar trebui sa-mi fie rusine sau ceva? (adica am intalnit un baiat care mi-a spus ca ii place ca nu am avut prieten pana acum ca sunt fata cuminte) Iar atunci cand vine vorba de vreo relatie nu stiu pur si simplu ma panichez adica mi frica (scuzati cacofonia) ca faca nu fac bine ce fac? Si dupa se duce dracu tot happy. straight face

Răspuns Câştigător
| SammiSchüler a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine. nu ai gasit inca un baiat cu care sa te intelegi. si ar trebui sa fi mai increzatoare. baietii nu sunt atat de perfecti cum cred.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te mentii asa pana la 18 ani apoi te implici in relatie cu el.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu are de ce să îţi fie ruşine.
Mai bine să fii o fată cuminte şi liniştită decât să te apuci de altele şi să te faci de ruşine.
Înseamnă că nu ai găsit până acum băiatul potrivit.
Nu te îngrijora, va apărea dragostea în viaţa ta când te vei aştepta mai puţin.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, ar trebui sa te simti mandra laughing

| Ade009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ca mi-ai spus laughing da chiar ma simt. Mersi happy