| pisi042 a întrebat:

o prietena mi-a spus ca baiatu de care imi plaace ma place si el. I-am spus ca-l plac dar el mi-a zis ca nu ma place si decat a glumit cand a vorbit cu acea fata si deatunci n-am mai vorbit cu el. Uni prieteni mi-a spus ca se poate sa ma placa dar sa fie prea timid ca sa recunoava dar alti mi-au zis sa nu ma mai gandesc la el si nu stiu pe cinune sa cred. Va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| PatroescuLuluLui a răspuns:

Si tie iti e rusine sa ii zici in fata.Si mie imi e rusine si nu am spus niciodata in fata baituli de care imi place asta, dar nici n-am pus pe cineva sa ii spuna, dar e o idee buna.Eu cred ca doar ii e rusine cum iti este si tie. Pune pe cineva sa ii zica, sau cam asa ceva. Oricum incearca, daca a spus ca te place, e un strop de adevar in povestea asta big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai riscat si ai pierdut: baiatul nu te place. Un baiat caruia ii place de o fata, ar trebui sa fie prea batut in cap sa o refuze in direct.

| Zabbyel a răspuns:

E doar timid
crede-ma pe mine te place love strucklove struck

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Pai serios vorbind acuma e normal sa nu-ti zica in fata daca te place sau nu, ii e rusine, dar acum de ce ar trebui sa te minta prietena ta....bine daca nu sunteti prietene foarte bune atunci poate te minte.Ar trebui sa il intrebi pentru ultima oara :,, Unii spun ca tie iti place de mine, si mie chiar imi place de tine dar tu mi-ai zis ca nu iti place de mine.Si nu stiu ce sa cred,, sau ceva de genul...sau mai bine priveste-l in ochi, vei vedea daca te minte. Daca nu vrea sa-ti spuna asta e.
Eu asa zic big grin

| pisi042 explică (pentru PatroescuLuluLui):

Sincer mie acum mi-e frica sa vorbesc cu el dar ce ma pune pe ganduri e de ce a glumit spunandu-i ca-i place de mine cand putea sa spuna o alta fata

| PatroescuLuluLui a răspuns (pentru pisi042):

Si tie iti e rusine sa ii zici in fata.Si mie imi e rusine si nu am spus niciodata in fata baituli de care imi place asta, dar nici n-am pus pe cineva sa ii spuna, dar e o idee buna.Eu cred ca doar ii e rusine cum iti este si tie. Pune pe cineva sa ii zica, sau cam asa ceva. Oricum incearca, daca a spus ca te place, e un strop de adevar in povestea asta big grin