| Daydream a întrebat:

Funda! Cititi va rog. Noi azi am avut test la engleza si am luat 10. Problema e ca o fata din alta clasa mi-a dat mie si nistor prietene testul ei cu cateva pauze sa ne uitam peste el ca un model. Ideea e ca si noua (clasei mele) ne-a dat acelasi test. Altii vor sa-i spuna la profa ca am avut testul din pauze. NU am copiat sau ceva, deci nu-i grav. Cum sa ne aparam? Cum sa iesim din asta? E gresit ce-am facut?

Răspuns Câştigător
| iSaidNo a răspuns:

Nu vad o problema.
Avand in vedere ca nu stiati ca va da acelasi test, care-i baiul?winking
In orice caz, ii poti spune profesoarei ca v-ati uitat din pura curiozitate, pentru ca erati curiosi sa vedeti cam ce-ar putea sa va pice si voua.Eu am lipsit in ziua tezei din motive medicale, si m-am uitat si eu la subiectele care s-au dat ca model.So..stai calma happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e vina ta ca a dat acelasi test?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greşit ce ai făcut, dacă nu ai copiat.
Eu dacă aş fi în locul profesoarei tale v-aş felicita, aveţi memorie vizuală bună. Profa' voastră nu va spune nimic oricum, în cel mai rău caz vă va pune să daţi testul din nou, doar că va schimba subiectele.
În caz că vă cere explicaţii, spune-ţii că aţi fost doar curioşi şi nu ştiaţi că asta veţi avea şi voi.

| doreal a răspuns:

Ii spui ca nu ai stiut, ca acel test vi-l va da si voua. Doar nu esti clarvazatoare sa stii ce test va va da, ai vrut sa ai un model.

| AnaMalina22 a răspuns:

Eu i-as zicetonguerietena mea din cealalta clasa a dat testul si eu am vrut sa fac in plus niste modele.Nu m-am gandit ca o sa ne dati acelasi test.Eu ma supun consecintelor dar eu am fost doar curioasa sa vad un model de test.

Daca zici chestia cu consecinta cred ca o sa fie ff ok/
Felicitari pentru nota si dupa mine nu e deloc rau ce ai facut.
Funda?