| BoboDafuq a întrebat:

Deci am fost cu o tipa acum o luna cam asa si in tot acest timp nu ne-am vazut deloc pentru ca am fost plecat din tara. Pe acest motiv ne-am despartit. Acum este altul dar ce ma mira este faptul ca ma tot roaga sa ne vedem si ma baga in seama pe mess in fiecare zi. Ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| secretword a răspuns:

Pai se pare ca tipei ii pare rau dupa baiatul pe care la pierdut, tu ce crezi? :p poate in acel timp cat voi ati fost despartiti ii era greu sa fie singura si si-a gasit o alinare, dar poate ca inca tine la tinewinking merita incercat zic eu tongue