| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am fost cu o tipa acum ceva timp si nu am reusit sa ne vedem deloc, fapt ce a dus la despartire. Acum e cu altul, dar faza ciudata e ca se tot roaga de mine sa ne vedem..si ma baga in seama in fiecare zi pe mess. Ce ar trebui sa inteleg?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ca poate vrea o eventuala impacare?happy

| SimonaAdina a răspuns:

Te vrea pe tine dar nu il va lasa pe acela pana nu este sigura ca esti de acord, deoarece tu poti refuza iar ea va ramane ssingura asa ca il tine si pe el in cazul in care nu vei accepta. Daca o placi iesi cu ea, dar ai mare grija deoarece de obicei acest gen de fete sunt pe interes.Succes!