| Dia6 a întrebat:

Deci am fost la scoala in uniforma apoi m-am schimbat in pijamale si inainte cu vreo 15 min sa inceapa orele m-am schimbat in uniforma iar alte colege au mers prin scoala mare unde sunt camere in pijamale.Acum ni s-a propus scaderea notei la purtate la toate 4 fetele. Oare cam cate puncte s-ar putea sa mi se scada si cum este in consiliul profesoral?

Răspuns Câştigător
| IoanaRoman09 a răspuns:

Unul sau doua...adica eu i-am spart capul unuia (din greseala) si mi-au scazut un punct.
In Consiliu...e naspa.Multi profesori care te intreaba "de ce, cum, cand, unde" etc...dar nu numai profesori.Trebuie sa suportati consecintele orice ar fi.Dar totusi poate Consiliul va decide sa te va lase doar cu o mustrare

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vi se vor scade 1 sau 2 puncte, depinzand de ce deci cei din consiliul profesoral.

| KevinLevin a răspuns:

Nu este voie doar in uniforma daca esti la camin in plimbare happy si daca este in camera in pijamale.