| asdfghjkl24 a întrebat:

Deci.am in clasa mea o fata care ma enerveaza foarte mult:@. nu o urasc.sunt prietena cu ea da nu suport ca eu cand vreau sa dau un raspuns imediat pe ea o pune:@. la ora mea pref. Romana.si doamna e foarte buna love struck...si cu mine si cu ceilalti. da Fata aceea mereu raspunde si nu ca o urasc da vreau sa fiu si eu apreciatapuppy dog eyes... ce sa fac ca sa nu ma mai enervez pe ea? Fundaaaaalove struck:*

Răspuns Câştigător
| Miruna79 a răspuns:

Si eu am trecut prin aceeasi situatie ca si tine.nu o baga in seama.se da mare.si stii proverbul,, nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita"?:d

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Incerka sa inveti dinainte ce va prea doamna, sa raspunzi la o intrebare la care nimeni nu stie! Asa o sa fi foarte apreciata.
Sh mie mi se intampla la fel dar am lasat deoparte ciuda si m-am dus la doamna de romana si am intrebat-o daca poate sa-mi dea nish teme in plus, si doamna a zis ca o sa ma tina minte la prima nota! xD
Sper ca te-am ajutat cu cv!

| nesuferit a răspuns:

Ralucix, e foarte simplu, daca te enerveaza o anumita ora, nu mai vii la ea, si nu te mai enervezi

| CrissW96 a răspuns:

Incearca sa-i spui doamnei de ce nu te pune sa raspunzi...

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Daca o injuri sa vezi cum te pune sa raspunzi laughing