| A.be.ce a întrebat:

Deci.am mai pus o data intrebarea asta... dar am primit numai 3 raspunsuri si mai am nevoie de cateva idei sad. E ziua iubitului meu, face 18 ani si habar nu am ce sa. i cumparstraight face suntem impreuna de 1 an jumate si i.am gasit cu greu micile cadouri pe care i le.am luat pana acum, pentru ca nu prea sunt inventiva ca sa zic asastraight face. Vreau ceva mai special.de care sa isi aduca aminte. va rog >:d< dau fundita pentru cel mai original! papa

5 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Daca face 18 ani trebuie sa ii iei un codou deosebit, ca doar o data devii major nu?
ii poti lua un pampers, care sa simbolizeze copilaria lui sau un biberon, o suzeta. ceva trasnit, haios.

nu ii lua haine, parfumuri sau orice alt cadou pe care i`l poti da la orice alta varsta.

| VoiceWithin a răspuns:

O cana pe care sa scrie Te IUBESC si o poza cu voi doi imprimata pe ea
Un ceas
Un parfum barbatesc care ii place luithinking
O poza cu voi doi
O perna pe care scrie te iubesc
Un CD cu melodiile lui favorite
Un tricou
o pereche de blugi
o pereche de adidasi de firma
o camasa
un telefon touch screen :X
boxe de pc
casti de pc
casti de telefon
carti preferate
un costum de sport
un cadou surpriza care sa il sperie cand il deschide laughing
Un caine :X ar fi cel mai frumos cadou :X:X
Un hamster
o pisica
o minge de fotball
Un carnetel in care sa scrie cat de multe zile v-ati iubit pana acum
o bratara (unii baieti mai poarta )
o ora de masaj facuta de tine smug
un tablou ( cu niste culori mai pastelate )
nu prea mai am idei :d

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Sincer, scoate o poza cu voi 2 pune-o in rama, si inca ceva care sa-l aiba amintire si gata ...gestu conteaza, calitatea nu cantitateatongue
eu i-am facut iubitului meu cand a implinit 22 de ani, o poza cu noi 2 si o inima marebig grin:Xi`au placut f multhee heebig grin:X
chiar si parintilor le-a placut poza, eu am facut una in care ne sarutam u poti s afaci una in care stati normal, depinde cum te intelegi si cu parintii ca nah eu m`am dus mmutl pe acolo si ma inteleg f bine cu parintii lui:*:*:*:*:succes:*

| LucianaaaX a răspuns:

Buna. Ii poti oferi o minge, o pereche de adidasi, un tablou, ochelari de soare, blugi, bluza, camasa, telefon, aparat de ras, parfumuri barbatesti, boxeri de firma, un volan pentru calculator, play station, un telefon, jocuri pentru pc, haine... o chitara, o orga, un psp, o lenjerie de pat etc.La multi ani si din partea mea!

| moniquec a răspuns:

Un tablou, un ceas de perete, o pernuta, un pad imprimat cu o poza cu voi 2happy si inca un mic simbol al relatiei voastrehappy
sau un lantisor din argint sau o bratara din argint
cadoul nu trebuie sa fie neaparat scump ca sa poti impresiona cu elhappy