| precious30 a întrebat:

Buna fetelor!
Peste o saptamana este ziua iubitului meu si habar nu am ce cdou sa ii fac. Nu prea imi place sa ii cumpar haine ca este mai slabut si este posibil sa nu aleg marimea potrivita si e si cam pretentios, parfumuri am tot luat si am ramas in pana de idei. Voi ce cadouri ati facut? Ce idei aveti?
Funditaaaa!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Axeaza-te pe tehnologie si gadget-uri.
Un mouse wireless, o tastatura, un set mouse -tastatura de calitate, o camera pentru calculator, un MP3 sau un iPod,un telefon mobil,o tableta,o camera foto,o camera video,un sistem audio,un incaracator de baterii universal,o pereche de casti,daca intri intr-un magazin de profil vei gasi o multime de produse si accesorii,care vor satisface si bugetul tau,dar si gusturile lui.
Si de cate ori va folosi respectivul obiect,isi va aduce aminte cu drag cine i l-a daruit, nu?
Mai fa si un tort mic, intr-o forma originala si, cu cadoul si tortul in brate, ureaza-i la multi ani!
Sa-ti traiasca si sa "durati" cat mai mult!
happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii poti lua un lantic din aur si eventual si o bratara.

| precious30 explică (pentru neutrino):

Nu este genul care sa poarte chestii de genul asta. Nu poarta accesorii, doar ceas uneori. Eu mi-as dori sa il surprind cu ceva...dar inca nu stiu ce...

Răspuns utilizator avertizat