| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o imprimanta canon MP 190 si acum am o problema cu ea nu m-am iti recunoaste cartusele adica cand le bag ep amandoua deodata nu merg dar de exemplu cand bag doar cartusul negru numai falfaie becu la negru si cand bg cartusu color numai falfaie ala color dar cand le bag pe amandoua deodata incep sa falfaie amandoua deci concluzia cand bag doar cartusul negru sau cel color merge dar cand le abg ep amandoua numai merge si nu pot scoate foi decat daca le am pe amandoua cartusele bagate asa ii imprimanta facutasad ce pot face imi apare eroarea E5 pe imprimanta

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Are probleme cu senzorii de detectare a cartuselor, trebuie reparata.