| anonim_4396 a întrebat:

Merg cu autocarul in excursie pe 16 aprilie cu clasa. Ce putem sa facem sa nu ne plictisim?:XMai astept!

Răspuns Câştigător
| Wihaela a răspuns:

Si eu merg pe 14 mai si voi lua carti de joc, remi si altceva.sau joaca-te fazan, zilele saptamanii... sper sa mai sti tu jocuri.sau daca esti copil silitor iti iei o carte sa citestilaughingdar de cele mai multe ori copiii isi iau carti...de benzi desenate! distractie placuta

9 răspunsuri:
| ingerasdragalas a răspuns:

Jucati carti, povestiti diferite intamplari amuzante, spuneti banucuri, acultati muzica, cititi.
Sper ca te-am ajutat!

| tomyk a răspuns:

Pai probabil ca excursia in sine nu va fi chiar asa plictisitoare.Dar in autocar pana acoloputeti sa faceti o mie de lucruri.Aduceti cu voi multe jocuri:Monopoly,table,nu te supara frate, etc, etc.Numai ideei sa aveti si o sa va simtiti foarte.

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Mai astept!

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Bune idei! Mai astept.

| Cristian_6815 a răspuns:

Scoate-ti la imprimanta unele din cele mai bune si cu gust bancuri ce va pot ocupa timpul sau introdule pe telefon, lucrurile simple uneori sunt cele mai bune!

| adaada12 a răspuns:

Spuneti bancuri, cantati, asc muzica, jucati un joc
funda?

| FPI a răspuns:

Oooooo ce frumos cand meri in excurise drumu pe autocar ii mai frumos decat excursia, si nu trebuie sa iti zic eu sau altu ce sa faci, totu va veni de la sine, si e imposibil sa te plictisesti, crede-ma

| BadLuckBryan a răspuns:

Ascultati muzica,cantati, ziceti glume/bancuri, jucati carti si alte jocuri...

| TupacAlive a răspuns:

Eu când am fost în excursie cu autocarul făceam farse la telefon împreuna cu colegiilaughing