| CatutzaDragutza2002 a întrebat:

Deci......am o intrebare la care chiar am nevoie de un raspuns.peste cateva zile este ziua mea si mi-am invitat cativa prieteni....intr-un fel. unul dintre acei prieteni este un fel de dusman.mama ma OBLIGA sa o invit,pentru ca sta cu mine in bloc, si zice ca oricum va afla daca nu o invit.intrebarea mea este:cum pot sa o conving pe mama sa ma lase sa nu o invit? va rog, dau funda la cel mI bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Pai spune-i mamei tale ca te deranjeaza la persoana respectiva...si de ce nu o agreezi..sau ce ti-a facut, cu ce tea suparat..si voila...happy

| KoWalSky a răspuns:

Poate ca mama ta are dreptate si ar trebui sa o inviti, esti inca mica si mama ta stie ce este mai bine pentru tine.

| MrAlex a răspuns:

Din cate vad eu, tu esti micuta!
Stai de vorba cu mama ta, povestestei de ce nu o vrei pe acea fata la ziua ta si sunt foarte sigur ca ea va intelege happy
La multi ani! :*