| Mihaelaaa13 a întrebat:

Deci am o problema cu yahoo messenger l-am dezinstalat mai demult acum 8 luni si de atunci tot incerc sa-l instalez dar nu reusesc cand imi scriu id'ul si parola cand dau sign in imi da o eroare si se inchide ....va rog ajutati-ma ce sa fac?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| YahooFlood a răspuns:

Nu formata nimic.
Incearcă să resetezi firewall-ul.
Verifică pe la antivirusul...sau scoate-l.

| Mihaelaaa13 explică (pentru YahooFlood):

Am scos antivirusul si am umblat si la firewall ..si am incercat sa instalez si alte versiuni mai vechi si imi spune sa dau upgrade ca este o versiune veche

2 răspunsuri:
| TomiiiTza a răspuns:

Buna!
Poti reformata pc-ul sau poti reinstala windows-ul.
Ori ai pc-ul praf sau nu ai programele principale ale unui pc.
Sau poti instala o v ersiune mai veche... tot poti comunica laughing.
Funda? happy