| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema mai precis doua 1.Tocmai mi-am facut pagina de facebook si daca pun poza noua sau poze in loc sa mi-o dea prima din album mi-o da ultima.Eu de acum doua zile am inceput pagina si am 88 de likeuri dar nu cred ca sunt de vina likeurile.
2.Am intrat pe contul unui prieten de-al meu sa vad cum se vede pagina de pe alt profil...am cautat la facebook search pagina mea care se numeste 9gag [ro] si nu am gasit-o(am pus-o la categoria reviste) numai dupa ce am gasit-o la mine pe profil si am dat like imi aparea cand o cautam credeti ca e de vina numarul de likeuri?

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu conteaza cate poze ai, dai edit la poza, si set it to profil picture. bafta.

| PoliTm a răspuns (pentru NatureSelf):

Ba eu vorbeam de album nu de pozele de profil.

| NatureSelf a răspuns (pentru PoliTm):

Set it to album cover. O.O

| PoliTm a răspuns (pentru NatureSelf):

Eu nu ziceam de imaginea albumului numa daca adaugam poze la album poze noi nu le dadea primele cand intru in album ci ultimele ai inteles?

| NatureSelf a răspuns (pentru PoliTm):

Daca dai edit la imagine faci ce vrei cu pozele noi, intelegi? poti sa le si ****, in ce ordine sa inceapa pozele, cele mai populare, sau iubite poze ajung pe coperta albului, indiferent cate update-uri faci la album, Intelegi?>