| Izzy141 a întrebat:

Am o mare mare problema! La scoala este un baiat mai mic decat mine cu 1 an si imi place asa mult de el. Adica am o stare foarte ciudata de mult timp din cauza ca il plac. Eu nu stiu daca lui ii place de mine... dar vad cum se uita uneori la mine si am impresia ca si lui ii place de mine. Ce pot sa fac... adica eu ca faca nu pot sa ma duc la el sa ii spun ce simt. Faza e ca el a fost cu mai multe fete. As vrea si eu sa stiu cum sa fac sa aflu daca ma place fara sa afle nimeni. Dau vot si funda va rog ajutati-ma puppy dog eyes

1 răspuns:
| ella7 a răspuns:

Pai...o pui pe prietena ta cea mai buna sa il intrebe sau il intrebi chiar tu insusi big grin succes. funda?big grin