| Andrada122 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat sh lui ii plk de mine din vara trecuta.Prima oara am crezut k e urat dar discutand mereu cu el am inceput sa-l plac. Dupa 2 luni m-am pus cu el si am fost incantanta. Faza este k el e in scoala cu mine si el nu vrea ca colegi lui sa afle ca e cu mine dar unii din clasa de la mine cei mai apropiati stiu ca suntem impreuna si cica vrea sa ne intalnim doar pe furis.Nu stiu ce sa zic ii este rusine cu mine sau ce? Spune ca mai suntem impreuna si ca ma iubeste mult dar nu stiu ce sa cred cand a fost cu scoala altfel am stat cu el si mi-a placut foarte mult dar cand suntem la scoala nici nu ma baga in seama. Spuneti-mi ce sa fac? plzzzz

11 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta.Cuvintele nu muscawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii...

| WannaMore a răspuns (pentru anonim_4396):

Replica ta de geniu trebuia sa fie "Copiii..." laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru WannaMore):

Daca ma refeream la aia da, dar chiar am vrut sa spun " copii ". poate creierul tau percepe diferenta

| WannaMore a răspuns (pentru anonim_4396):

Vaai "tu dani", ce replici ieftine ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taa rara tana n-am, pam pam! el este in scoala cu tine?

| Andrada122 explică (pentru anonim_4396):

Da,e in scoala cu mine:X

| Leutzbv a răspuns (pentru Andrada122):

Daca eu as fi fost in locul tau, as fi perceput asta ca si cand lui nu-i place de mine. De aceea, cel mai bine este sa vorbesti cu el si sa lamuriti problema. Crede-ma, am destula experienta happy

| Rikudou a răspuns:

Lol.Asa se comporta baietii.Nu stie sa-si exprime sentimentele din moment ce e una din primele lui relatii.Parerea mea:te place.

| Alcs a răspuns:

Buna daca nu vrea sa fie vazut cu tine de colegii sai nu inseamna ca nu te mai place, doar ca uni baieti si fete sunt rau si isi bat joc de el si din astea daca ar afla ca e impreuna cu tine happy

| HomeAlone1234 a răspuns:

II e rusine cu tine sau nu vrea sa afle profesorii.Vb cu el si rezolva problema.