| maddytza a întrebat:

Deci, am realizat de mai mult timp faptul ca am dintii din fata de jos putin cam...strambii cum s-ar zice si as vrea sa-i indrept intr-un fel, dar nu vreau sa port aparat dentar. oare exista alta metoda in afara de asta? plz help meee

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Fara aparat dentar nu ai cum.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la dentist si iti va spune mai multe.

| maddytza explică:

Tin sa mentionez ca nu sunt chiar strambii sunt putin...happy

| maddytza explică:

Cred...ca am sa-i las asa.pana la urma nu se vede chiar asa de au. dar pe mine ma deranjeaza.big grin dar...:d