| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa imi indrept dintii prin alta metoda fara sa port aparat dentar?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cred ca se poate cu ajutorul fatetelor si piliti dintii strambi. Trebuia sa ma interesez, intreaba si tu un stomalog, mie mi-a spus un student de la stoma de aia nu stiu exact care e treaba.

| little4angel a răspuns:

Nu prea...

| OpenMyEyes a răspuns:

Bunabig grin nu exista alta metoda, dar si eu am aparat dentar si la inceput nu am fost deloc de acord cu el, insa cu timpul mi s-a spus ca imi sta mai bine asa. Stiu insa ca exista un aparat dentar care se pune in spate pe dinti si nu se vede, insa e mai scump decat cel obisnuit.

Răspuns utilizator avertizat
| ツDiana a răspuns:

Nu poti.

| mihaitza584 a răspuns:

Iei,un ciocan si ii indrepti! Glumeam, un baiat de la mine din clasa alta solutie nu a avut decat cu aparatu dentar, si la costat destul de mult!

| walentin a răspuns:

Da poti