| Mada_5034 a întrebat:

laughing deci am si eu o intrebarelaughing
azi am observat ca au venit 2 baieti >: aici in zona, Ei vor sta aici aprox 2 saptamani. Au venit la bunici. Insa eu nu ii cunosc deloc si as dori sa intru in vorba cu eihappy dar problema e ca nu stiu cum sa ma bag in seama cu ei laughing) is mortali baietii :X ei nu prea cunosc multa lumea si din cate am observat se plimbau azi cu un catel. happy

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Poti sa ii intrebi daca au venit la bunici, cum ii cheama, daca e catelul lorlove struck
Puteti iesii pe afara cu mai multi, sa fie si eismug
CIne stie, poate iese ceva
Ps: ii vrei pe amandoi?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mada, de ce sa te bagi in seama cu ei? Vor sta 2 saptamani si dupa vor pleca deci ce sens are? Te amagesti singura.De intrat in vorba poti intra simplu intreband de catel, spunand cat de cald e afara etc. Dar nu prea are sens.Gandeste-te.Bafta!

| Ioana1984 a răspuns:

Vrei sa-ti ramana mintea la baietii aia pana la craciun? Pentru 2 saptamani e putin timp.Totusi daca nu ai du-te si roaga un vecin sa-ti imprumunte un catel si plimba-l si tu, asa ca stai tu sigura ca nu va fi nevoie sa te bagi tu in seama, vor incepe sa se miroase cateii intre iei si va trebui sa va apropiati si gata ai pus-o.Succes.