| viorelutza a întrebat:

Revin cu o intrebare doar ca acum am mai aflat ceva:pe percursul unei activitati am cunoscut un tip, laincept nu mi-a fost deloc simpatic dar el fiind foarte dragut si atent tot timpul am inceput sa ii acord atentie.Toata lumea din jur a observat ca ii place de mine, am inceput sa ne intelegem tot mai bine pe parcursul timpului(aprox.5luni)apoi el a plecat in starinatate niciodata nu mi-am imaginat ca o sa mai vorbesc cu el vreodata, dar a aflat id meu de mess si am inceput sa vorbim, si asa tot am vorbit vreo 3 luni timp in care ne intelegeam ft bine, era foarte atent cu mine, foarte interesat de tot ceea ce mi se intampla, am stabilit(el m-a rugat_)cand se intoarce acasa ne vedem la o cafea, apoi inainte cu o saptamana de a se intoarce am vb si a zis cand vine acasa si spera sa ne intalnim. A venit acasa, am vorbit pe mess iar prima lui intrebare a fost cand ne putem vedea am stabilit ziua, locul, ora, nr meu de telefon in caz ca se intampla ceva apoi am mai vorbit pe mess si totul parea ft ok ne intelegeam super, apoi a venit ziua in care trebuia s ane intalnim, dar el nu a venit si nu a mai dat nici un semn pe mess la id-ul meu si-a setat sa imi apara offline tot timpul, dupa aprox 5 zile i-am trimis un mail si l-am intrebat de ce a facut asta? ce a vrut sa demonstreze dar nu a raspuns. E calr ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine dar nu mi se pare normal aceasta atitudine sa dipara fara nicci o vorba, fara nici o explicatie.Au trecut deja 3 saptamani si nici un semn, dar stiu ca are prietena acum.eu nu inteleg daca mai vorbea si cu tipa cealalta de ce a insisitat sa vb 3luni si sa-l astept acasa si etc? iar daca era deja c tipa de ce ma mai invitat la cafea?
voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| andreyxplode a răspuns:

Ce zic ca probabil ai facut ceva gresit care poate la suparat. daca nu este asta sigur a ajuns un om foarte inalt cand a intrat pe pamanturile straine.eu sunt baiat dar va spun un sfat GANDITI DE 10 ORI inainte sa faceti ceva sunt fel si fel de baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite...eu nu stiu dar baieti cam intodeauna par interesati de ceva apoi lasa fetele cu gura deschisa ori voia sa o faca pe fata aceea(respectiv prietena lui cum mi-ai descris tu)geloasa cu tine iar apoi sa se impace probabil cel puitn asa cred eu dar tu trebuie sa ridici capul sus si sa il invingi sigur vei gasi un prieten adevarat baieti (unii)sunt niste porci...