| anonim_4396 a întrebat:

Deci am si eu o problema! Daca ies dupa Mess si apoi intru inapoi unele contacte imi intra in alt grup pe car il creasem eu mai demult dar il stersesem. Daca mut toate contactele din acel grup intr-un singur grup apoi il sterg, si daca ies dupa mess sh intru inapoi mi se intampla acelasi lucru! Imi poate spunce cineva ce sa fac ca sa nu se mai intample asta?!? Dau fundita celui mai bun raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreeada a răspuns:

Asa pateam cand aveam calculatorul virusat vezi sa nu fie si cel mai bine schimba messul!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu de ce!