| skylyy a întrebat:

Salutare, am o problema cu Yahoo messenger.
Nu pot addouga id-uri noi in lista, imi spune ca nu s-a putut, ba ca serverul e ocupat, ba ca operatiunea nu a putut fi incheiata.
Am dezinstalat si am instalat alta versiune, am incercat sa sterg din contacte, dar daca ies si intru din nou pe mess, contactele imi reapar in lista.
Ma puteti ajuta? Exista vreo rezolvare?

9 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Schimba-ti parola.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate! Dar nu la Dragoste si sex.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt singura care a observat că ultimele tale răspunsuri sunt gen:,, Nu la D&S."? Dacă tot îţi freci curul de scaun de indignare, e un formular la sfârşitul fiecărei întrebări.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Te sfatuiesc sa respecti regulamentul si sa ai grija ce vocabular folosesti.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"puisor" ii spui copilului sau iubitului tau.Eu,nu cred ca fac parte din aceste categorii.Eu nu raportez, dar pot lua masuri pentru a fi respectat regulamentul. Nu accept un asemenea limbaj.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu deţin aşa ceva.
Ai auzit de sarcasm?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Daca nu detii, nu mai folosi.Am auzit de multe.Dar vreau ca TPU sa mearga asa cum a fost gandit si atata timp cat eu sunt prezent pe site, nu accept decat regulamentul.Intelegi?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi mie nu-mi pasă. thinking

| bassmusic a răspuns:

Acuma se lucreaza la server! Nu mai te tot stresa atata!