| AAARRR a întrebat:

Deci am telefon Samsung Galaxi S plus. Problema e ca ath cand bag cablu de date imi spune sa apas pe nu stiu ce buton insa nu merge nimic. spune ca trebuie instalat dar nu am primit niciun cd sau altceva de instalare al calbului de date. Pot lua de le net ceva sa-l instalez? sh daca da de unde?

Răspuns Câştigător
| vl96cos a răspuns:

Meniu -> setari -> setari usb -> stocare in masa >< conectezi telu la pc si iti va aparea pe ecranu teluefonului > si mai jos tot la telefon dai pe conectare spatiu de stocare USB.

1 răspuns:
| CarzyPeople2015 a răspuns:

SAll.eu am Galaxy s cu procesoru adus tot la 1.4...iti trebuie kies si driverele care le are kies. il iei de pe google.