| anonim_4396 a întrebat:

Deci ....Am un cont de facebook nou si nu voiam ca un anume baiat happy sa stie acest lucru.
Aseara am intrat pe pagina lui de facebook (din greseala happy ) si am constat ca pozele lui sunt setate pe "Public".
Un prieten de-al lui a comentat ceva la fotografie si eu din greseala am apasat "Like" la comentariul acestuia, apoi am apasat din nou butonul "Like" sperand sa..."nu ramana urme"(daca intelegeti)(nu vreau sa reluam legatura).
Intrebarea este:va primi notificare ca i-am vizitat pagina (din cauza like-ului) chiar daca "l-am sters"?
Multumesc! Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Nu va primi. Să zicem că ar fi condiția ca în acel moment în care tu ai dat like, el să fi fost online și notificația să apară jos, dar dacă ai dat imediat unlike, nu...

6 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Da-i block nu este greu gasesti in setari.

| DoarEu291 a răspuns:

:/ Nu stiu din pacate, si sigur nu raspunsul asta il asteptai, dar poti sa-l blochezi...El sa numai vada nimic despre tine, tu nimic despre el...

| anonim_4396 explică (pentru DoarEu291):

Nu suntem ''Prieteni'' pe facebook, de fapt eu nu voiam sa stie ca mi-am facut cont nou pentru a-mi trimite cerere ...si apoi Bang!(chestia asta) happy

O intrebare:il pot bloca FARA SA STIE ca l-am blocat, EVIDENT! chiar daca NU suntem ''Prieteni'' pe facebook?
DACA il pot bloca(in situatia ACTUALA!) poate sa imi vada profilul public?

| DoarEu291 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,poti sa-l blochezi, char daca nu sunteti "prieteni".

| anonim_4396 explică (pentru DoarEu291):

Si va putea observa ca l-am blocat?

| DoarEu291 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu stie de contul tau, inca, nu...Sau poate crede ca l-ai sters.