| anonim_4396 a întrebat:

Deci ....Am un cont de facebook nou si nu voiam ca un anume baiat happy sa stie acest lucru.

Aseara am intrat pe pagina lui de facebook (din greseala happy ) si am constat ca pozele lui sunt setate pe "Public".

Un prieten de-al lui a comentat ceva la fotografie si eu din greseala am apasat "Like" la comentariul acestuia, apoi am apasat din nou butonul "Like" sperand sa..."nu ramana urme"(daca intelegeti)(nu vreau sa reluam legatura).

Intrebarea este:va primi notificare ca i-am vizitat pagina (din cauza like-ului) chiar daca "l-am sters"?
Multumesc! Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Da.sigur.daca lasa-i like vedea lista.cu dislike nu.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu va vedea nimic.

| anonim_4396 explică (pentru express11):

Sigur sigur?!

| anonim_4396 explică (pentru express11):

Cand spui dislike te referi la a da ''like'' iar apoi ''nu-mi mai place'' sau... cum?

| express11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| express11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.sigur.daca lasa-i like vedea lista.cu dislike nu.

| SiaAnastasia a răspuns:

Nu are cum sa vada. Am mai vazut o prietena care a facut chestia asta cu contul meu si nu am primit absolut nici o notificare.

| anonim_4396 explică (pentru SiaAnastasia):

Ti-a dat Like la fotografie si apoi ''un-Like'' si nu ai primit notificare?!
Tin sa mentionez(din nou)! ca fotografia lui era postata pe ''Public'' si NU suntem ''Prieteni'' pe facebook iar eu am dat like la un comentariu lasat de un ''Prieten'' de-al lui la fotografia postata de el!
Esti sigura ca nu va primi notificari?