| scump3tea a întrebat:

Deci am un iepuras micut, mi l-am cumparat ca animalut de companie, alb si pufos si are 2 saptamini, e micut si nu stiu cum sa am grija de el.Am vazut ca apa nu vrea dar ceai da, e putin ciudat cu ceaiul, alearga prin toata casa, si doarme intr-un cosulet, ii dau:piine, morcov fiert, varza(citeodata)iarba de prin ograda.Credeti ca e bine ce fac? Si ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| TheGirl333 a răspuns:

Sh eu am este bun ceaiul dar incearca sal cu apa ca nu cred ca vrei sai faci ceai tt timpul painea trebuie sa fie uscata morcov nu-i da deacum nici fiert varza deloc pentru ca ii fake rau am citit intr-o carte dai iarba frunze de papadie si grau daca ai

1 răspuns:
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Cred ca te descurci bine.Bravo tie, dar ceai? Nu prea merge...