| ToxicMinD a întrebat:

Deci am un prieten mai mare cu un an ca mine, ne intelegem bine si vorbeste foarte frumos cu mine mai ales pe mess dar la scoala nu prea ma baga in, seama oare de ce? puppy dog eyes :[

Răspuns Câştigător
| pufoshenia24 a răspuns:

Probabil ( nu te supara ca nu te cunosc si nu sunt in masura sa vorbesc ) dar si eu am trecut prin asa ceva. baietii sunt rautaciosi. probabil e mana lor. de il trage pe iubitul tau sa nu stea cu tine. asa eram si eu. toti il luau pe. la fotbal. dar intelegeam si nici nu bagam de seama cand trece pauza. asta e. daca te iubeste trebuie sa stai linistita. intr-adevar ne trebuie atentie. dar nu e proprietatea noastra nici un baiat si nu tinem cu forta. daca vrea sa ramana bine daca nu. papakisswinking

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La scoala poate prefera sa isi petreaca timpul cu baietii sau e rusinos sa vorbeasca cu tine de teama colegilor

| ToxicMinD explică (pentru mona):

Mersi ff mult :*:*:*:*:

| mona a răspuns (pentru ToxicMinD):

Cu placere...

| pufoshenia24 a răspuns:

Cu placerekiss n-ai pentru ce.kisswinking papa

| biiannncaa a răspuns:

Ori e timid, ori isi bate joc.

| ToxicMinD explică:

puppy dog eyes ce sa ne facem daca nu inteleg ca ne trebuie atentie puppy dog eyes puppy dog eyes

| ToxicMinD explică:

Pai nu suntem impreuna si a inceput cand imi placea de el si am mai vorbit cu el pe mess si ne-am imprietenit ma rog nu suntem impreuna dar mersi ma faci sa ma simt mai bine tonguetonguetongue :*

| pusitaaaa20000 a răspuns:

Nu stiu.....intr-o situatie din asta sunt si eu sad