| anonim_4396 a întrebat:

Deci am vorbit cu un "prieten" pe mess, am injurat ( cam de astea de varsta noastra de 14.)
Si maicasa la prins.
Daca i-am dat ignore la acel user el poate sa mai salveze convorbirea?

Funda+Vot (scuzati categoria, nu stiu daca am postat bine )

3 răspunsuri:
| LadyAdda a răspuns:

Daca avea activata optiunea pastreaza un istoric al conversatiilor a ramas convorbirea daca nu era salvata ai avut noroc.

| Andreia98 a răspuns:

Depinde trebuie sa setezi undeva daca vrei sa ti se salveze convorbirile iar daca el a inchis pc dupa ce a vorbit cu tine si nu a setat nu s.a salvat convorbirea.dar daca a setat.s-a salvat

| mTx a răspuns:

Depinde daca are el optiunea sa salveze convorbirile bifata ii ramana daca nu cand a iesit de pe mess se sterge