| x2gk9r a întrebat:

Deci...as vrea un sfat
Ieri am stat cu 2 colege afara de am vb si o venit unu care nu il suportam,tot vb radeam intre noi, si o intrebat el daca sunt impreuna cu colega care statea langa mine si noi am zis NU iar atunci ne-am uitat pe tel si dintr-o data aud TACI CA ITI RUP GURA si cand m-am uitat la el fix la mine s-a uitat, colega mea mi-a spus ca nu catre mine a zis asa ci catre cealalta colega...
Dar nu inteleg dc fix la mine se uita?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu il intrebi?

| Violleta2022 a răspuns:

Te mai miri de ce isi bat colegii joc de tine?

Nu ai bun simt, nu ai educatie, nu respecti pe nimeni si nici nu esti capabil sa vorbesti corect, romaneste, fiind analfabet.
Nu ma indoiesc ca vei primi de la colegi ceea ce meriti, fiindca acum te-ai facut de rsuine si pe forum asta.

Rusine parintilor care nu te-au educat, rusine!

| sierra1 a răspuns:

Parcă am căzut de comun acord că ne-ai băgat in ceață (devenirăm confuzi adică) cu prolixul tău (scris)

https://www.tpu.ro/......vb-a-fost/

| StoicAnalysis a răspuns:

De unde vrei sa stim? laughing Nu am fost acolo prezenti.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu zic sa mergi sa il inveti pe ala o lectie. Poate el nu face contact vizual cu fete fromoase.