| Mauricel a întrebat:

Acum cateva zile o colega sa mutat langa mine, dintr-o data si am vb prin biletele. Ea a spus ca daca nu mai stiu ce a vrea sa ma ia de iubit. Ieri o prietena de a ei a spus ca e posibil sa ma placa. Azi am intrebat-o daca vr sa fie cu mine sa dus fericita la niste colege si mi-a raspuns intr-un mesaj ca nu vrea.

Eu ce sa inteleg?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur vrea, dar ii este rusine sa recunoasca. Mihai draga, cati ani ai, mergi cumva si la scoala?

| Freddie23 a răspuns:

Intotdeauna am urat tampeniile astea! Sa intrebi daca vrea sa fie cu tine e ca si cum ai intreba-o daca vrea sa te suga in pauza urmatoare.
Crezi ca are vreun buton de cuplat/decuplat?
Tre` sa o iei prin invaluire, vorbesti frumos dar nu disciplinat, te prefaci inteligent si amuzant daca nu cumva esti, esti de treaba cu pocnitorile alea cu care umbla toata ziua chiar daca nu le suporti, si uite asa o mai apuci de mana, o mai strangi in brate cate un pic, o pupi pe gat si/sau ceafa cate odata, apoi in cateva zile ii bagi si limba`n gura. Dupa alte cateva zile de teatru de asta si pupaturi, cobori cu mangaielile pe poponeata (nu te repezi la tate), si pentru mai mult te orientezi si tu in teren dupa aceeasi tehnica. Rabdare si perseverenta. Nu o ignora, dar nu fi nici lingau, nu o fa geloasa, invit-o seara prin oras numai tu cu ea si vb despre toate tampeniile care le ai in cap, dar nu o exaspera cu jocurile tale, masini, fotbal... vorbesti mult (chiar daca nu te pricepi) si despre ce ii place ei!

Spor!