| lilskies a întrebat:

Deci asta e a doua oară în viața mea când mă duc cu trenul cum găsesc clasa care scrie pe bilet și în care vagon mă pun?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Scrie pe vagon numarul 1 e culoare rosie clasa 1 - clasa 2a e albastra si sant multi oameni acolo. Nu are sapun in wc si miroase a materie fecala.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru mgtow):

Iar la clasa întâia si in vagoanele de dormit miroase a naftalina. Cei alergici ca mine preferă clasa a doua cu toate neajunsurile.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie pe biletul tău vagonul și locul. Iar pe vagoane în gară scrie număul vagonului. Ai urcat în vagon, locurile sunt numerotate.

| lilskies explică (pentru sadrian46):

Clasa unde o scrie știu că o scrie pe bilet dar în tren unde o văd

| sadrian46 a răspuns (pentru lilskies):

Clasa este scrisă jos pe vagon.
Astfel, de jos știi deja în ce vagon ai urcat, ce clasă are.