| stefanut83 a întrebat:

Deci....azi la scoala eu sunt clasa a7-ea.Am 1.89 si 90 de kg...Azi unu din a opta sa luat de mine ma luat la misto etc.Ma impins tare si am cazut toate din geanta au cazut si toti radeau de mn.Mam enervat tare,mam ridicat si mam ferit de un pumn, dupa asa ca un hulk iam dat un pumn si a sarit efectiv in sus 2 metri big grin. Maine credeti ca p sa vr revansa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne asemanam foarte mult, eu am 1, 86 si 103 kg asa ca si eu am fost in aceeasi situatie ca si tine si iti spun de ce. Pitici aia p*rno care se cred smecheri si vor sa ne intimideze prin vorbe sunt niste lasi cu gura mare care nu trec la fapte.Le e ciuda pe noi astia mai mari asa ca incep sa se ia de noi.Ai facut foarte bine ca i-ai dat ceaiu aluia, stai linistit acum nu o sa se mai ia de tine o vreme.

1 răspuns:
| DeeaMusicDeea a răspuns:

Nu se stie nici-o data dar ai facut bine dupa minewinking, funda?