| suntistetsiserios a întrebat:

astazi am avut o mare problema un coleg de-al meu ma enervat pentru ca nu ma lasa in pace si inca un p**** asa ca voiam sa-i dau cateva m-am enervat foarte tare dar unul i-a luat apararea mi-a zis "gata stai potoleste-te" asa ca nu imi era indiferent i-am dat cu picioarele in picioarele lui si s-a enervat asa ca m-a impins si m-am impiedicat si am cazut pe jos si ma durea spatele si am plans putin si colegele mele mi-au zis ca sa-i zic mamei mele si lui domnu diriginte dar eu cred ca cel vinovat este cel care mi-a dat cu palma in cap. Si nu stiu ce sa fac in clasa 5-a i-am dat cu pumnu in ochi cel care m-a impins dar nu i-a zis la parinti si acum sunt in a 8-a. Si nu stiu ce sa fac nu stiu ce sa zic am nevoiede intrebarile voastre funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Pai daca el isi mai aminteste de faptul ca nu a spus nimic, nici tu nu ar trebui sa spui. Daca nu, spune.