| cinevaaaaa a întrebat:

Deci... ce sa fac intr-o excursie de 3 zile... Ce sa fac in autocar? Ce sa fac seara inainte de a ma culca(pe la 2)? Ce sa-mi iau? Pana acum am hotarat cu cea cu care stau in autocar sa ne luam:

1.ruj si machiaj si ceva cu care sa ne legam la ochi si sa ne rujam si sa ne machem...

2.perne ca sa ne batem

3.clame

4.telefon si casti.

Ce sa mai iau si ce sa mai fac?

Am 12 ani
Ps: scuzati categoriahappy

5 răspunsuri:
| GodInLol a răspuns:

1.prezervative
2.pastile sa nu ramai cu burta
3.chestia de aia cu care se masturbeaza, daca nu-i nimeni pregatit? P.S.da, am o minte bolnava happy

| Tedoraaa a răspuns:

Luati-va chipsuri multee, si chiar daca sunteti fete ar merge sa dati o petrecere si cu baietii ii bagati sub pat si luti-va spray-uri noi faceam bataie cu spray, carti de joc, nu stu in autocar jucati adevar si provocare cu baietii, luati-va un laptop si puneti-va pe el cate un film pentru fiecare seara, de groaza sau comedie, parodii ce vreti voi, iti urez sa te distrezi, nou ne-au anulat excursiaacrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cauti la Dragoste si sex cu intrebarea asta? Intrebarea va fi mutata.Citeste si respecta regulamentul.

| cinevaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Vai uite aici sefa TPU-ului ce sa-ti zic chatterbox

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Pai nu uita fardurile, placa si samponul.Astea nu-mi lipsesc niciodata mie. Dupa poti sa-ti ei nu stiu cate ceva de imbracat mai dragut... sper ca te vei distra si ca te-am ajutat.Si pana te culci nu stiu aranjeaza-te ca de dimineata nu prea e timp.Am incercat sa te ajut. Oare am reusit?