| alexia99 a întrebat:

am si eu o problema si as dori sa ma ajutati.am in clasa un baiat pe care il plac foarte foarte foarte mult...ma rog. am fost de doua ori cu el dar de fiecare data cand ne-am despartit sa cpmbinat c cea mai buna colega a mea.nu ne-am stricat prietenia... dar totusi mi-e greu sa vb in fiecare moment al orelor si al pauzelo cu iubita fostului meu prieten.as vrea sa stiu... voi ce credeti...ca ma place sau nu (baiatul de care imi place)? rasp rapid please!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu va place pe niciuna, doar se joaca cu voi si isi incearca talentul de cuceritor. mai ales ca si voi raspundeti foarte bine si ii cadeti la picioare la cel mai mic gest. Un baiat care te-ar placea cat de cat si te-ar respecta cat negrul sub unghie nu s-ar combina niciodata cu o prietena de-a ta. E un lucru interzis de bunul simt si de normele minime de comportament intr-o relatie.

3 răspunsuri:
| mrproffesor a răspuns:

Creca nu are ce face decat sa joace bambiliciu cu voi dragostea nu tresare asa usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o pauza, vrei sa devii ridicola? vrei sa rada amandoi de tine cum adica erai cu el si s-a combinat cu prietena ta? da-i de inteles ca este un nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti doi prosti nu vedeti ca nu va potriviti?