| anonimul a întrebat:

Deci cred ca este cam o jumatate de an de cand aproape mereu cand ma uit la ceas este ora fixa... dar chestia este ca sunt total aerian si numi dau seama cand trece timpul, si nu ma uit de prea multe ori la ceas... pura intamplare. ce credeti ca este?

3 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Mda.Asta e imi pare rau

| Xulescu3382 a răspuns:

Eu cred ca este o superstitie chestia cu "te iubeste cineva cand te uiti la ceas la fix". Probabil la inceput a fost pura coincidenta... Apoi a devenit o obisnuinta.

| Anonimus4Ever a răspuns:

Se zice cand te uiti la ora fixa te iubeste cinevawinking poate ai pe cineva care te place si nu-ti dai seamawinking tonguetongue