| unbaiattimid a întrebat:

Deci cu fetele din clasa nu am nici o problema le iau in brate le pup dar cand stau cu o fata nu stiu ce sa fac sa spun nu stiu cum sa ma comport. Ce trebuie sa fac sa scap de timiditatea asta?

Răspuns Câştigător
| Ralukutza_5288 a răspuns:

Incearca sa simti ca tii in brate un ursulet! Si nu te gandi la timiditate! Incearca sa-i simti caldura si o sa te topesti laughingVorbiti chestii amuzante incearca sa o faci sa rada! Sa sti ca pana te acomodezi cu ea nu o sa aveti ce sa vorbiti prea mult si o sa aveti parte de acele momente stanjenitoare de tacere care pot deveni amuzante si va pot aduce mai aproape!

3 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Pur si simpluu fi u insati nu incerca sa pari altceva decat ceea ce esti vb frumos si normal si totul merge de la sine incearca sa stai calm ca doar nu te mananaca nimeni crede-ma:*:*big hug

| rossCopperman a răspuns:

Buna pai am citit si eu ceva pe net (si eu sunt ca tine :"> timida ) thu trebuie sa iti controlezi emotile iti voi da un site unde te poti uita si sa citesti si eu am procedat la fel si imi pare bine ca te ajut :">
http://www.garbo.ro/articol/Lifestyle/825/Cum-ne-controlam-emotiile.html eu am gasit un alt fel de site dar vad ca nu mai este sper sa te ajute acesta. Succes la fete!:)

| baubaucucubau_5367 a răspuns:

Pai vorbesti asa simplu te gandesti ca nu te mananca doar vorbesti cu ea atata iar daca iti place de ea te duci si ai dai un buchet de flori si o intrebi asta e tot funda happy