| Zaharinaandreea a întrebat:

Deci,cum să fac sa fiu plăcută lângă un baiat, esti din grupul nostru si toate prietenele mele vorbesc cu el ...numai eu nu,am avut noi o chestie in trecut,vorbeam mereu,el a avut o iubita si nu ma mai baga in seama si n am mai vorbit deloc si cand iesim afara si vorbesc cu el zice mereu ' seen ' sau cand il mai atingeam cand ma mai împingeau cu astia ma dădea de langa el...e un baiat complicat,dar nu prea imi place sa fie cineva suparat pe mine, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

CE ai putea face? Il lasi in pace. E clar ca tipul nu te vrea in preajma sa, cand iesi cu grupul il ignori si gata. Comporta-te de parca nu ar fi acolo, dar fara sa o faci evident, daca stii ce spun.
Il lasi in pace. si gata!

| RAY a răspuns:

Daca vb cu el toate inseamna ca are valoare adica e frumos, popular si baiatul vrea o fata de valoare adica frumoasa sau aduna trofee de calitate la varsta lui ce sa faca nunta cu tine? ce varsta are?

| neutrino a răspuns:

Fa-i pe plac si nu-l mai baga mult in seama.