| Andreeastff a întrebat:

Este un baiat si vreau sa fiu plăcuta de el, adică prietenii buni ...suntem un fel de grup si el vorbește cu toate prietenele mele si ma simt pe dinafara uneori,cand am mai incercat sa vorbesc cu el zicea mereu 'seen'..., am avut o cearta in trecut pentru ca el a avut o iubita si mna nu mai a vrut sa vorbească cu mine si uneori cand ma mai jucam cu baieti si il atingeam sau ma împingeau in el ma împingea tare si ma dădea la o parte si ma simt cam prost in unele momente ...nu stiu ce sa fac sa vb cu el...dar nu vreau sa i dau mesaj pentru ca 100% nu mi va raspunde.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ii dai mesaj si atat. Daca nu raspunde, asta e, next.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu trebuie să îi dai mesaj. Poți pur și simplu să vorbești cu el când vă vedeți cu grupul.

| RainmakerX a răspuns:

Tine minte 1 singur cuvant : "NEXT!"

Tipul nu te merita si nici nu te place.
Sunt deja 2 ratari majore din prima.

Hai ca il inteleg la partea cu vorbitul cu alte fete in timp ce ai prietena dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii un nesimtit/badaran cu acele fete.

O sa gasesti si tu un baiat pentru tine candva. Ai rabdare happy

PS: data viitoare sa spui si cati ani aveti, asa lumea isi poate face o impresie mai buna despre situatie