| allnamesweretaken a întrebat:

DEci cum sa inceplaughing...stiti cu examenele astea pentru bilingv m`am intalnit cu un baiat care nu-l mai vazusem de un an... a venit al mine si m`a luat in bratse, m`a pupat pe frunte si m`a intrebat ce fac (asta s-a intammplat ieri)...azi iarasi a venit de mai multe ori si m`a luat in bratze m`a pupat pe frunte si ma mangaie asa tandru pe fata...am observat ca el e asa mai afemeiat dar pe celelalte fete le gadila nu le ia in bratse sau le pupa...thinking la el in scoala este foarte "popular" si are o gramada de fete la picioare oare ce sa fie thinking

2 răspunsuri:
| dya22100 a răspuns:

Testeazal sa vezi daca te place...
sau doar te are in tinta si vrea sa ajungi ca celelalte care ii sunt la picioare happy succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) cunosc specimenu, se numeste baiatus popularus, pur si simplu se crede prea popular si crede ca isi permite, bine bine rolling on the floor arata-i ca nu esti o fata usoara si nu ii da curs intentiilor lui, dar uneori devine chiar penibil! sa ii spui ca il pupa JEAN happybye bye