| RatuscaCeaUrata a întrebat:

deci sa incep cu intrebarea
Mie imi place de o fata de mult timp dar azi CRED ca a observat ca eu o plac, dupa ce a vazut ca ma port frumos cu ea nu cum ma port cu celelalte fete (Nu le injur sau le bat)happy
Adica...Ea ar fi o fata speciala si...
azi cum am zis cred ca a observat, stii cum am vazut eu chestia asta?
A venit langa mine ea cu inca o fata, am intrebat-o
:Hey, ce faci?happy
Mi-a raspuns : Bine!winking
Nici un Pa-Pa sau ceva pentru caaaa.M-a pupat pe obraz big hug
si ea a zambit la mine.happy
Peste 30 min merg langa ea, eu sa fiu generos etc.un "gentel.man"
Am mers am luat o sticla mare de cola si 3 ciocolate/ciocolati ( SCUZE) happy
PS avem amandoi 13 ani ea este mai mare cu 2 saptamani tongue

Răspuns Câştigător
| roxanahjghg a răspuns:

Buna,e ok sa iti placa de fata respectiva. daca ti la ea cu adevarat incearca sa ii dovedesti asta.afla ce ii place, acorda-i timp mai mult ei decat celorlalte preocupari.cand simti ca e momentul potrivit sarut-o, asta o faci in particular pentru prima data.merit funda!

4 răspunsuri:
| perryornitorinca a răspuns:

Atractie reciproca..bagate pe ea boy!;-)

| neutrino a răspuns:

Mai ai de crescut si de invatat pana vei sti sa pui o intrebare si apoi sa ai pretentia sa te uiti dupa fete.

| Anduu a răspuns:

Pai.ori te crede dragut...ori te place si ea.Restul vine de la sine. Funda?

| BallsofDust a răspuns:

Pai frate aici nu stiu ce sfat vrei tu dar sa fie totul bine eu de exemplu pe prietena mea ii spun multe glume o fac sa se simta bine in locul tau spune si tu bancuri cand mai stati la suc si ciocolata sau ce faceti voi mai inveteaza niste faze comice sa o faci sa rada atunci ea o sa vada cat de treaba esti tu multa bafta