Deci cunosc o fata care trecut ma considera ca pe un baiat oarecare dar acum eu m-am mutat in Londra siacum de pasti am fost in romania iar fata respectiva s-a uitat mult la mine si chestii din astea. acum am venit inapoi in Londra si am inceput sa vb cu ea pe mess tot mai mult. fata e super dragutalove struckx dar nu stiu sigur daca si la ea ii plk asa de mult de mine. si as cam avea nevoie de o prietena in vara. pls ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai poate ca te place o duci cu vorba si cand vezi ca incepe sa scoata ceva actioneaza tu primul ca poate e timida.Si carei faza cu "si as cam avea nevoie de o prietena in vara. pls ajutati-ma."Adica e un fel de lucru, ca si cum vara asta am nevoie de ochelari de soare sau ceva...

| Spiku a răspuns:

Man...incearca sa vorbesti in continuare cu ea...nu te grabi.trebuie sa iti dea de inteles daca te place sau nu, trebuie sa simti. daca nu si nu, date pe langa ea fa-i complimente, la fiecare problema fii alaturi de eahappy

| Dayana_1316 a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi daca te place sau nu, niciodata nu sti ce se va intampla