| Madness345 a întrebat:

Deci cunosc o fata, vorbim, radem cand ne vedem in sala de clasa, dar totusi cand ii dau un mesaj... ma lasa cu seen, ii dau un mesaj cu Ce faci? Si ma lasa cu seen... nu stiu. de ce ne lasati cu seen? Adica datu fel si fel de semnale, va citim va vedem pe fata ca ne.placeti, nu vreti sa va dati dar ne lasati cu seen. DE CE? Ce vreti sa demonstrati?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ti-ar raspunde ar incepe sa se transforme in ceva serios iar ea nu vrea asta, vrea doar sa ramaneti asa cum sunteti acum, daca isi va schimba parerea va face ea primul pas, tu fi numai pe faza sa observi asta happy

| Ara997 a răspuns:

Mai sunt unele fete care nu stau non stop FB, raspund seara. dacanu raspunde niciseara atunci este ce spune "lpavel"

| Victoria18 a răspuns:

E clar ca fata doar se distreaza cu tine... Genul de fata careia doar ii place sa se distreze cu baietii prin "jocuri"d-astea.

| Madness345 explică (pentru Victoria18):

Dar o vad in unele zone unde sunt baieti si nu este chiar interesata..adica se holbeaza ca... la mine isi baga mainile prin par de 30 de ori, plus multe altele