| yumary a întrebat:

Deci de 2 zile calculatorul meu s-a setat in limba engleza straight face
Absolut tot... intru pe Google care e pus pe limba romana, caut ceva dau enter si peste cateva secunde se schimba in engleza.
Si pe ask imi face la fel desi e dat pe romana...
Vreau sa fie in romana, mai ales ca o sa am de facut niste referate si am nevoie de informatii in romana happy
Deci daca ma puteti ajuta, ofer fundtita.

1 răspuns:
| TurquoiseSkittle a răspuns:

Salut! Este relativ usor, in bara aceea de jos, in dreapta scrie EN, dai acolo si vezi si RO.