| Printesa10TM a întrebat:

Deci, de dimineata la telefon mi-a aparut actualizare software si am instalat. Problema e ca acum totul e diferit: afisaj, sunete. Intrebarea mea este daca pot sa o dezinstalez sau daca pot sa fac ceva sa apara ca inainte.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Depinde ce s-a actualizat. Sistemul Android in sine, sau doar niste aplicatii ale sistemului? Daca s-a actualizat sistemul nu mai poti dezinstala. Incearca o resetare la setarile din fabrica pentru a-ti da seama. Daca nu revine la forma initiala... asa ramane.

| Printesa10TM explică (pentru antimulte):

Cred ca s-a actualizat sistemul.