| liviunm a întrebat:

Buna seara am si eu o problema am un Samsung j5 2016 si de ieri mi-a aparut actualizare software si eu am acceptat si mi-a instalat Android 7.11 inainte avean 6.01 cv de genul are cv 7.11

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu am avut Android 6. Am avut Android 7.1.1 pe telefon de la inceput. Dar care e problema? Eu astept actualizarea la Android 8, nicidecum nu m-as intoarce la o versiune mai veche. Ce avea versiunea 6 in plus sau mai bun decat 7.1.1?

| Kryeno a răspuns:

Nu înțeleg care e problema pe care o întâmpini. E normal ca după ce ai acceptat să ți se facă actualizarea să ți se modifice sistemul de operare (că de', ăsta-i scopul ei).

| Andrei144 a răspuns:

Pai Android 7 e mai bun că 6, nu e nicio problema e că și cum ai face upgrade de la Windows 7 la 10 pe free, care e problema