| Rauliulian2323 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am luat un telefon j7 2017 si i-am dat actualizare la soft si imi face "figuri" apar niste linii pe ecran, cum pot sa dezinstalez soft-ul sau cum pot face sa nu-mi mai apara acele linii?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Factory (hard) reset: http://bit.ly/2K5BcSp
Atentie! Sa ai contactele salvate pe contul de Google altfel le pierzi. Daca nu stii instaleaza, in prealabil, aplicatia Keep Contacts (fa-ti un cont in aplicatie), salveaza-le acolo si apoi o reinstalezi dupa hard reset.

| Rauliulian2323 explică (pentru Salontanul):

Salut! I-am dat resetare din fabrica si din setari si din hard si tot apar acele linii.

| Salontanul a răspuns (pentru Rauliulian2323):

Atunci singura solutie este service-ul. Este o defectiune fizica.